Moje první kniha
Knižní tipy

Moje první kniha

Než se pořádně rozepíšu, musím se vám svěřit. Před dvěma měsíci se nám narodilo miminko. Od té doby je život pořádná jízda beze spánku, plná pláče, únavy, ale hlavně štěstí, bezmezné lásky a citů. A proto není určitě povolanějšího člověka, kdo by vám právě teď mohl doporučit první knihu pro vaše miminko. Také se vám právě narodil uzlíček štěstí? Nebo někomu blízkému ve vašem okolí? Pak je tu pár tipů na dárky, které určitě uvítá každý rodič, tedy kromě navařeného jídla, protože to jsou teď největší dary k nezaplacení. Pojďte se se mnou podívat na ty nejlepší první knihy vašeho děťátka, které jsem pro vás vybrala - a tři z nich mám doma vyzkoušené, z části vyplněné…

Ježíšku, jaké knihy letos nadělíš?
Knižní tipy

Ježíšku, jaké knihy letos nadělíš?

Čas je neúprosný a ač se to nezdá, opravdu jsou za chvíli Vánoce. Pro mě osobně to je, hned po létě, ten nejkrásnější čas v roce. Světýlka, svíčky, voňavé jehličí a zářící stromeček. A samozřejmě dárky! Neuvěřitelně ráda nakupuji svým blízkým, co po celý rok zmínili a já si zapamatovala. Ta radost v jejich očích je pro mě největší odměnou. Letošní Vánoce si zkazit nenecháme, co říkáte? A rovnou se pojďte se mnou podívat, jaké knižní dárky by se mohly líbit ať už knihomolům dospělým, mladším, nebo i těm nejmenším.

Reniin deník
Knižní recenze

Reniin deník

V rámci letošní Velkého knižního čtvrtku vyšel i Reniin deník, který sleduje předčasně ukončené mládí jedné polské židovky. Dospívající dívka si užívala první lásky, kamarádství a zážitky, avšak její život byl náhle zmařen nacistickou mocí.

Srdcerváči 3
Knižní recenze

Srdcerváči 3

Nemáte občas náladu ani čas na „bichle“ nabité dějem a zvraty? Stresuje vás nynější situace ve světě? Co takhle vyzkoušet grafické romány? Pokud jste příznivci grafických novel a všech možných roztomilých od srdce psaných příběhů, které dokáží pohladit po duši a nevadí vám aktuálně velmi vyhledávaná tématika LGBT... pak mám právě pro vás zaručený tip na dárek (vlastně dokonce na tři dárky, jelikož se jedná o celkem tři komiksy)!

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz