Staňte se součástí světového turnaje
Knižní tipy

Staňte se součástí světového turnaje

Celý svět teď upírá zraky na Blízký východ, do státu Katar. A nejsou to jen sportovní nadšenci; právě probíhající Mistrovství světa ve fotbale 2022 je událostí společenskou, kulturní i politickou. Nové vydání Fotbalové encyklopedie vám pomůže se v této hře na nejvyšší úrovni zorientovat a jako bonus přináší plakát, kam si můžete zaznamenávat průběh šampionátu.

Knižíšek pro celou rodinu
Knižní tipy

Knižíšek pro celou rodinu

Už je to tady, už se to blíží! Máme za sebou druhou adventní neděli a Vánoce jsou téměř za dveřmi. U někoho začíná mírná panika, že nestíhá nebo že neví, co na Ježíška nadělit svým blízkým. Opravdu? Co jiného než knihy! I nečtenář ocení vhodně zvolenou knihu - ať už je to kuchařka, komiks nebo životopis jeho oblíbené celebrity. Takže si uvařte horkou čokoládu, dejte si něco sladkého, zabalte se do deky a výběr dárků nechte na nás. Pojďte se s námi inspirovat…

Dům pod jasany
Knižní recenze

Dům pod jasany

Děsivá historie starého domu a vetchá stařena, toužící vyprávět svůj příběh. To je fenomenální Dům pod jasany. Lehce mysteriózní thriller o setkání dvou žen, odlišných jako den a noc. A přece najdou společnou notu a před našimi zraky se začíná odvíjet děsivý příběh jedné z nich, staré Mary.

Jak vykouzlit podzimní útulno
Knižní tipy

Jak vykouzlit podzimní útulno

Nerada jsem špatným prorokem, ale zima již nezadržitelně klepe na dveře. Ranní mrazíky a mlhy, kdy na krok není vidět, zimní kabáty a teplé ponožky, to vše nám dává vědět, že teplé dny jsou definitivně pryč. A přestože již někteří začínají s Vánočními přípravami, já se ještě kochám krásami podzimního listí a snažím se s vnukem vykouzlit podzimní atmosféru, která má také své kouzlo.

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz