Silnější než smrt
Knižní recenze

Silnější než smrt

Pokud máte rádi poutavé a dojemné příběhy o síle přátelství, odvahy, víry i naději v nelehkých válečných časech, směle sáhněte po románu Silnější než smrt a poznejte pevné pouto přátelství tří dospívajících kamarádů, jejichž svět dětství navždy změní fašismus.

Když bolí duše
Knižní recenze

Když bolí duše

V nitru se trauma schovává izolovaně, jako v třinácté komnatě tichého domu. V kuchyni se musí vařit a v obýváku se občas všichni sejdou při sledování filmu. Jen sem tam z utajené místnosti dolehne podivný strašidelný zvuk, který všechno ostatní na chvíli zmrazí. A někdy si člověk uvědomí, že je v domě místo, kam nikdo nechodí a kde možná zůstaly zamčené i cenné věci, které teď v životě chybějí...

Řeka mě volá domů
Knižní recenze

Řeka mě volá domů

Jednou ztracené děti nemusí být ztracené navždy… Nikdy nepoznala svobodu, stala se matkou, ale děti jí vzápětí vytrhli z náruče. Teď se vydává na nebezpečnou cestu, aby je znovu spatřila. Křehký příběh otrokyně Rachel vám přináší citlivý román Řeka mě volá domů. Pokud jsou vašemu srdci blízká emoční vyprávění s nesmírnou citovou hloubkou a moudrostí, určitě si nenechte tento jemný a intenzivní příběh ujít.

V oceánu je ukryto víc tajemství než na nebi
Rozhovory

V oceánu je ukryto víc tajemství než na nebi

Z humanitního gymnázia a bakaláře knihovnictví byla cesta Jany Kaizrové do nakladatelství snadná, I když ne přímá. Několik let pracovala ve velké soukromé televizi, což byla zkušenost, která ji pracovně zocelila a formovala. Nyní zastává pozici PR manažerky v nakladatelství Slovart. Hodnotí knihy i podle obálky a myslí, že než mít nervy v kýblu, je lepší v něm chladit prosecco.

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz