Život ve dvou
Knižní recenze

Život ve dvou

Léto máme v plném proudu a já mám letní období neodmyslitelně spjaté s romantickými a oddechovými příběhy. Před pár lety jsem si dala předsevzetí, že si každé léto přečtu alespoň některou z knih mého nejmilovanějšího autora Nicholase Sparkse. Letos se mi prozatím podařilo přečíst pět jeho knih, ale rozhodně plánuji přečíst většinu z nich. Nyní jsem vzala do rukou knihu Život ve dvou. Jak se mi kniha líbila a komu bych ji především doporučila? 

Rozfoukané myšlenky?
Knižní recenze

Rozfoukané myšlenky?

Mám předsudky. To je v dnešní době asi poněkud kontroverzní tvrzení, proto jej raději hned uvedu na pravou míru. Mám knižní předsudky. Ne že bych až tak často hodnotila knihu podle obalu, ale, zkrátka, když si koupím knihu Radky Třeštíkové, očekávám lehkou odpolední zábavu a těším se. A ne. Nechci zmatek a depresi.

Google poezie vychází knižně
Knižní tipy

Google poezie vychází knižně

Po sedmi letech od založení facebookové stránky Poezie: Básně z vyhledávače zamířil známý internetový projekt také na papír. Základem sbírky Google poezie: Psáno našeptávačem, již vydává brněnské nakladatelství Backstage Books, jsou oblíbené printscreeny, zachycující vtipná, překvapivá či jinak zajímavá seskupení tipů na vyhledávání.

Má knižní prázdninová výbava
Knižní tipy

Má knižní prázdninová výbava

Hurá! Moje nejoblíbenější roční období je tady. S milovaným létem přichází také letní čtení, které je specifické tím, že je prostě na toto prázdninové téma. I když to letos zatím na léto moc nevypadá, protože pořádné teplo ještě nebylo a stále prší. Tím víc si ho s potěšením zpříjemním skvělým čtením. Vždy čtu moc ráda o pobytech u moře, cestování, letních láskách a dovolených. Ani letos tomu není jinak. Pojďte se se mnou podívat, jaké prázdninové knižní tipy jsem si pro vás připravila.

Koruna Evropy
Knižní recenze

Koruna Evropy

Konečně! Od letošního roku znám osobně někoho, kdo napsal knihu! Naštěstí mne můj bývalý spolužák z letní školy Jarda Zaoral neuvedl do rozpaků tím, že bych musela recenzovat pikantní román plný jeho milostných avantýr. Kniha Koruna Evropy je cestopis dokumentující jeden bláznivý nápad. Červenat jsem se při čtení nemusela, do čela jsem se ale s povzedechem „,malý Jarda J“ párkrát plácla. Proč? Čtěte v recenzi.    

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz