To nejlepší v nás
Knižní recenze

To nejlepší v nás

Ne vždycky jdou věci podle plánu. To by mohlo být motto nové knihy jedné z nejlepších světových autorek žánru new adult (resp. young adult), ale i mojí recenze. Po přečtení této knihy jsem totiž přinejmenším stejně rozpolcená jako její hlavní hrdinka. Je To nejlepší v nás Colleen Hooverové skvělá romantická oddechovka s aktuální tematikou, nebo totální brak?

Právě teď nás baví
Knižní tipy

Právě teď nás baví

Zajímá vás, které knihy nás prostě baví, které čteme, co nás zaujalo a co se nám nejvíce líbilo? Pak se podívejte na naše tipy toho nej, co jsme poslední dobou přečetli. Máme tu od každého žánru něco, takže si určitě vybere každý. Pojďme se na knihy podrobně podívat.

Únorová knižní nadílka
Knižní tipy

Únorová knižní nadílka

Zima nám letos moc nepřeje. Nikdy bych si nepomyslela, že to řeknu, ale sníh mi docela chybí - jak padá za okny, jak vítr rozhání vločky všude kolem a my se spokojeně chumláme s knihou do deky. Naštěstí, na rozdíl od sněhu, nové knihy vycházejí stále. Vybrala jsem pár novinek, které stojí za přečtení.

Zimní čtení
Knižní tipy

Zimní čtení

Také čtete podle ročních období? Knihu se sněhem, odehrávající se v zimě bych od dubna do října nikdy neotevřela, to mi věřte. Stejně tak vyloženě letní román v zimě nemá smysl, pokud se vyloženě nechcete zahřát. Takže co vyhledáváme v zimě? No přece zimní čtení plné sněhu, mrazivého počasí, horských středisek nebo dokonce odehrávající se v severských zemích. A já tu mám pro vás pár tipů, které si přečíst během února. Ať už jste milovník detektivek, thrillerů, hororů nebo romantiky – máme tu pro vás od každého něco, určitě si z našeho zimního výběru vyberete, tak se pojďte podívat…

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz