LedNOVÉ knižní novinky
Knižní tipy

LedNOVÉ knižní novinky

Tak nám začal nový rok s jedničkou na konci. Leden nás přivítal mrazivým počasím a místy dokonce i sněhovou nadílkou, a my se tak po dni stráveném venku můžeme těšit na teplou deku, hrnek čaje a novou knihu. Opět jsem pro vás vybrala pár lednových novinek, které mě zaujaly. Doufám, že si z nich tu svou vyberete i vy.

Ptačí hodinka
Knihy pro děti

Ptačí hodinka

Často si v zimě vzpomenu na pohádku od Eduarda Petišky o malé holčičce, která zapomněla nasypat ptáčkům před spaním do krmítka zrní a v noci se ve snu sama proměnila v malého, hladového ptáčka. Myslím, že nejsem sama, komu se tento příběh v dětství zaryl hluboce do paměti. Čerstvá sněhová nadílka a akce České společnosti ornitologické (ČSO) s názvem Ptačí hodinka mi dnes příběh opět připomněla. O co se jedná?

Ikabog
Knižní recenze

Ikabog

Nejznámější autorka na světě, kterou budete zajisté znát jako stvořitelku světa a postav Harryho Pottera, si popularitu získala i díky svému pseudonymu Robert Galbraith, pod kterým píše detektivky. Ale věděli jste, že nedávno vyšla její nejnovější kniha, která by, nebýt koronavirové pandemie, zřejmě nikdy nevyšla? Pojďme nahlédnout, co si pro nás J. K. Rowling tentokrát přichystala!

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz