Jáma
Knižní recenze

Jáma

I letos na podzim ovládla česká kamenná knihkupectví knižní akce zvaná Knihománie! Do té letošní bylo vybráno mnoho velmi lákavých a nadějných titulů a jedním z nich také byla thrillerová senzace Jáma. V loňském roce titul Kříďák (debut britské spisovatelky C. J. Tudor) dostal nálepku „kniha roku“ a bylo tomu opravdu tak! Takže teď se vyjevila zcela jasná otázka… Jaká je „Jáma“? Povedlo se autorce své čtenáře zase ohromit?

Lednové knižní novinky
Knižní novinky

Lednové knižní novinky

Tak milí přátelé, je to za námi. Vánoční shon, dárky, cukroví, blikající světýlka, to všechno je pryč a nastává nám takové mezidobí, než přijde jaro. Já osobně strašně nerada odstrojím stromeček a zamknu vánoční výzdobu ve skříni, protože to mám moc ráda. Ale alespoň máme jistotu, že knihy budou vycházet dál a teď na ně budeme mít víc času. Opět jsem našla spoustu novinek, které se už těší, až si je poprvé otevřeme, tak se pojďte spolu se mnou podívat na pár z nich.

PF 2020
Knihy pro děti

PF 2020

Naši milí zákazníci, V novém roce vám přejeme mnoho krásných chvil strávených ve světě fantazie. Děkujeme, že čtete. Děkujeme, že čtete svým dětem. Jste báječní. Váš Magazín Dobrých knih a milióny knižních hrdinů

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz