Tajemství hotelu Winterhouse
Knižní recenze

Tajemství hotelu Winterhouse

Na knihu s názvem Tajemství hotelu Winterhouse jsem se velice těšila, jelikož jsem si čtení její předchůdkyně v sérii (Hotel Winterhouse) velmi užila a byla jsem zvědavá na další vzrušující dobrodružství ve společnosti Alžběty a Freddyho. Tak co myslíte? Potěšil mě Ben Guterson, autor této série?

Zima alespoň na obrázku
Knižní tipy

Zima alespoň na obrázku

Jestli vás jakožto „městské“ rodiče či děti štvaly poznámky o tom, že ani „pořádně nevíte, jak vypadá kráva“, po letošní zimě se připravte na těžší kalibr: „Vždyť ti chudáci děti ani neví, jak vypadá zima.“ Neví, ale vědět můžou. Které knížky pro nejmenší vám s tímto nelehkým úkolem pomůžou víc než přestěhování do hor, kde to letos se sněhem taky není „žhavé“?

Zimní oheň
Knižní recenze

Zimní oheň

Horké léto roku 1987 jí změnilo celý život. Přišla o přátele, pocit bezpečí, a jako cejch si nese velkou jizvu na zádech. Je na čase vrátit se zpět a čelit starým démonům... Představuji vám další knihu švédského autora thrillerů Anderse de la Motte. Jeho předchozí díla jako Konec léta a Podzimní případ vyvolaly vlnu spokojených čtenářů po celém světě. Jak obstála jeho nejnovější kniha s názvem Zimní oheň?

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz