Nikdo není doma
Knižní recenze

Nikdo není doma

Potřebujete se v létě zchladit a hledáte ten správný thriller? Pak je pro vás kniha britského spisovatele Tima Weavera s názvem Nikdo není doma tou správnou! Čeká vás nejen napětí, originální a překvapivý příběh, ale zároveň dlouho skrývané tajemství jedné zapadlé vesnice se zmizelými obyvateli. 

Autor zn. sázka (téměř) na jistotu
Knižní tipy

Autor zn. sázka (téměř) na jistotu

Každý čtenář má svého spisovatelského favorita. Autora, ke kterému se vždy rád vrací, jeho knihy má přečteny i několikrát a netrpělivě vyhlíží každou jeho novou knihu. Přestože v mé knihovničce převládají thrillery či detektivní romány, má nejoblíbenější autorka se tomuto žánru naprosto vymyká. Barbara Erskinová jednoznačně vede co do počtu knih, které vlastním.

Thriller Za tebou
Knižní recenze

Thriller Za tebou

Thriller Za tebou anglické autorky Sibel Hodge nabízí mrazivou zápletku o manželství, které neprobíhá podle ženiných představ. Navíc ji hned na začátku někdo unesl a jen tak tak utekla smrti. Ale kdo je jejím únoscem? Nebo už začíná bláznit a zdědila po matce depresivní stavy?

Právě teď nás baví
Knižní tipy

Právě teď nás baví

Sledujete pravidelně naše články o tom, co nás právě baví číst? Pak se pohodlně usaďte, připravte si něco dobrého a pojďte se s námi opět inspirovat pár knihami, které nás během léta zaujaly nejvíce. Ať už toužíte po zombie postapokalyptické knize, pohádce nebo nějaké erotice, určitě si z těchto tipů vyberete.

Říše divů
Knižní recenze

Říše divů

V pozůstalosti po matce Ava nalezne hromádku neodeslaných dopisů. Nebyly ovšem určeny jí, jak předpokládala, ale tajemné ženě, o které Ava nikdy neslyšela. Pokud za života byl vztah matky a dcery složitý, pak po její smrti vyvstává mnohem víc otazníků.

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz