Smrt paní Westawayové
Knižní recenze

Smrt paní Westawayové

Když mladá Hal obdrží dopis od neznámého advokáta, že přišla k dědictví, nemůže uvěřit vlastním očím. Nachází se zrovna v životní situaci, kdy potřebuje cokoliv k pokrytí dluhů, do kterých se dostala. Po její mamince, která nedávno zemřela, jí zůstal jen malý krámek na pobřežním molu, kde vykládá karty, což k uživení moc není. Na advokátově psaní jí nesedí spousta věcí, ale co na tom?

První čtení - to nic není!
Knižní tipy

První čtení - to nic není!

Přemýšlíte, co vašim dětičkám koupit za knížku k prvnímu čtení? Ať už půjdou v září do první třídy nebo jsou čerstvými prvňáčky, určitě se jim budou hodit různé knihy z edice První čtení. Vybrali jsme čtyři nejlepší pro holčičky a čtyři pro kluky, ale líbit se mohou všem dětem bez rozdílu.

Knižní karanténa
Literární zajímavosti

Knižní karanténa

Vzhledem k momentální situaci, kdy spisovatelé nemají kde potěšit své fanoušci prostřednictvím diskuzí či autogramiád, musejí se přesouvat do online světa. Vznikají tak zajímavé projekty, prostřednictvím kterých se dostanou populární tvůrci až do vašich obýváků či ložnic. Jedním z nich je i Knižní karanténa.

Upozornění
Knihy pro děti

Upozornění

Naši milí zákazníci, Z důvodu nařízení vlády týkající se omezení pohybu osob jsme byli nuceni upravit podmínky výdeje objednávek. U všech objednávek připravených k výdeji jsme prodloužili lhůtu až do 31. března. Pokud na knihy nespěcháte, přijďte si pro ně později. Pokud si objednávku přejete vyzvednout dříve, je zajištěno vyzvednutí přes výdejní okénko v čase 10 - 17 hod. Prosíme o použití roušek, čímž chráníte jak sebe tak i naše zaměstnance. Doprava objednávek skrze Českou poštu, PPL i Zásilkovnu běží nyní beze změn, počítejte však s možnou prodlevou ze strany dopravce, kterou nyní nijak neovlivníme. V případě jakékoliv změny budete informováni zde nebo na našich webových stránkách. Děkujeme za pochopení a držme si všichni palce, ať je tato doba brzy za námi ❤.          

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz