DubNOVÉ knihy
Knižní novinky

DubNOVÉ knihy

Nebudeme si nic nalhávat, prožíváme jedno z nejtěžších období naší země, alespoň co se novodobých dějin týče. Spousta z nás je nucena zůstat doma, aby chránila sebe, ale i své blízké, a tak trochu už nám to leze na mozek. Naštěstí stále ještě vycházejí knižní novinky, i když knižní trh se momentálně potýká s velkými nesnázemi. A kdy jindy podpořit vydavatele, než nyní? Pojďme se podívat, co se pro nás v tomto aprílovém počasí chystá .

Do ouška
Knižní tipy

Do ouška

Milí přátelé. Momentálně se nacházíme v ne příliš šťastném období, kdy celá naše země bojuje se zákeřným virem. Ale my se nedáme! A jedna věc zůstává jistotou, stále máme co číst. A pokud se vám nechce čekat, až vaše oblíbení knihy přiveze unavený pošťák, mám pro vás řešení. Knihy k poslechu, neboli audioknihy, které se každý měsíc pro vás snažíme vyhledávat, abyste byli stále v obraze.

Jarní tvoření
Knižní tipy

Jarní tvoření

Už jste si do misek naseli jarní kytičky? Já ano a jako každý rok se modlím, aby mi rostlinky vyklíčily. A protože s jarem přichází i Velikonoce, je prima zapojit své ruce a zrealizovat pár šikovných velikonočních nápadů z příruček, které jsem objevila v Dobrých knihách.

Smrt paní Westawayové
Knižní recenze

Smrt paní Westawayové

Když mladá Hal obdrží dopis od neznámého advokáta, že přišla k dědictví, nemůže uvěřit vlastním očím. Nachází se zrovna v životní situaci, kdy potřebuje cokoliv k pokrytí dluhů, do kterých se dostala. Po její mamince, která nedávno zemřela, jí zůstal jen malý krámek na pobřežním molu, kde vykládá karty, což k uživení moc není. Na advokátově psaní jí nesedí spousta věcí, ale co na tom?

První čtení - to nic není!
Knižní tipy

První čtení - to nic není!

Přemýšlíte, co vašim dětičkám koupit za knížku k prvnímu čtení? Ať už půjdou v září do první třídy nebo jsou čerstvými prvňáčky, určitě se jim budou hodit různé knihy z edice První čtení. Vybrali jsme čtyři nejlepší pro holčičky a čtyři pro kluky, ale líbit se mohou všem dětem bez rozdílu.

Knižní karanténa
Literární zajímavosti

Knižní karanténa

Vzhledem k momentální situaci, kdy spisovatelé nemají kde potěšit své fanoušci prostřednictvím diskuzí či autogramiád, musejí se přesouvat do online světa. Vznikají tak zajímavé projekty, prostřednictvím kterých se dostanou populární tvůrci až do vašich obýváků či ložnic. Jedním z nich je i Knižní karanténa.

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz