Vaše tipy na #dobreknihy: co jste četli v prosinci a v lednu
Knihy pro děti

Vaše tipy na #dobreknihy: co jste četli v prosinci a v lednu

Do třetice všeho dobrého jsme v průběhu prosince spustili třetí kolo naší fotografické soutěže, ve které jsme po vás chtěli, abyste na sociálních sítích pod hashtagy #dobrakniha nebo #dobreknihy sdíleli své tipy na knihy, které stojí za to si přečíst. Z vašich příspěvků jsme opět vybrali 10 výherců, jejichž tipy na #dobreknihy najdete v tomto článku.

Nejprodávanější knihy roku 2015
Knižní tipy

Nejprodávanější knihy roku 2015

Královnou mezi knihami roku 2015 byla jednoznačně Dívka ve vlaku. Stala se v našem knihkupectví nejprodávanější knihou roku 2015 a my jí slavnostně nasazujeme korunu i předáváme žezlo. :-) A kdo byl tedy králem? Určitě norský spisovatel Jo Nesbo. V roce 2015 mu vyšly rovnou 4 nové knihy a všechny se dostaly do naší TOP 20. Četli jste některou z nich? A líbila se vám?

Nejočekávanější knihy roku 2016
Knižní tipy

Nejočekávanější knihy roku 2016

Jste zvědaví, jaké knihy nám přinese rok 2016? My ano! Proto jsme pro vás prozkoumali ediční plány nejrůznějších nakladatelů, kteří mají už teď v rukávu spousty zajímavých knih. V následujícím přehledu najdete 20 titulů naplánovaných na rok 2016, u kterých se už teď dá tušit, že u čtenářů vzbudí velký zájem. Část z nich si můžete v našem knihkupectví předobjednat už teď, a pohodlně si tak počkat, až kniha vyjde – s jistotou, že ji budete mít doma určitě dřív, než se vyprodá.

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz