Pád Númenoru
Knižní recenze

Pád Númenoru

Zrejme nikto, kto počas svojho života prišiel do kontaktu s dielami (prípadne filmami na základe jeho diel) od pána Tolkiena, nemôže pochybovať o úžasnej fantázii a bohatom vnútornom svete tohto autora. Ďalším dôkazom je aj kniha Pád Númenoru (vznikla na základe textov od Tolkiena zostavených Brianom Sibleym), ktorá opäť o niečo rozširuje už aj tak bohatý príbeh sveta elfov, ľudí, trpaslíkov, prsteňov, temných bytostí....

Thriller, jaký tu už dlouho nebyl!
Knižní recenze

Thriller, jaký tu už dlouho nebyl!

To bych tedy opravdu nečekal – mám nového oblíbeného autora detektivek! Jistě – Michael Connelly je pro mne stále jednička, ale Robert Dugoni se k němu rychlými kroky přibližuje. Kniha Rudí jezdci svědčí o tom, že thrillerový žánr se ještě zdaleka nevyčerpal a inteligentní autor v něm stále může najít dost prostoru k napsání strhujícího příběhu.

Podzimní knižní novinky
Knižní tipy

Podzimní knižní novinky

Máme za sebou nádherné léto a vypadá to, že podzim se k nám dostavil velmi střídmě a s krásným, teplým počasím. Přestože nás sluníčko láká vyjít ven, do přírody, za okny se brzy smráká a ke slovu se dostávají knížky. A samozřejmě i tento měsíc vám přinášíme pár zajímavých novinek.

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz