Tipy na dárky: čím potěšit romantické duše?
Knižní tipy

Tipy na dárky: čím potěšit romantické duše?

Ať už chcete obdarovat svoji mamku, přítelkyni, kamarádku nebo třeba souseda od vedle, který je ve skrytu duše romantický snílek, výběr dobrého milostného románu není vůbec snadná věc. Místo velkolepé epické lovestory, vedle které i filmový Titanic bude blednout závistí, můžete snadno sáhnout po hloupoučké povídačce plné klišé a předvídatelných zápletek.

Sněží, sněží… kniha plná dobrých konců
Knižní recenze

Sněží, sněží… kniha plná dobrých konců

Také už vás nebaví váš výhled z okna na zašedlé chodníky, občasné kaluže a holé větve stromů? Za chvíli jsou tady přeci Vánoce a takhle pohádková zima rozhodně vypadat nemá! Zkuste s tím něco udělat a přivolat do našich krajů sníh, třeba právě četbou knihy Sněží, sněží… Nový titul z kategorie Young Adult, tedy četby pro mladé dospělé, pro vás připravili tři autoři. Jedním z nich je John Green, autor bestselleru Hvězdy nám nepřály.

Prožijte zimu v kavárně na pláži
Knižní recenze

Prožijte zimu v kavárně na pláži

Nemám ve svém okolí ženu, která by alespoň jednou za život nezatoužila po vlastním podniku. Cukrárna s bio-sladkostmi, rodinný hotel s barevnými truhlíky na oknech, malý obchod s hezkými věcmi – to je romantika dnešní doby. Zvlášť když trávíte dny stereotypním „klofáním“ do počítače v šedivé kanceláři. Anglická spisovatelka Lucy Diamond moc dobře ví, po čem dnešní žena touží. Sama se totiž z jedné takové kanceláře v Londýně vydala vstříc dobrodružstvím a plnění snů. A to nyní dopřává i hrdinkám svých románů.

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz