Teď už to vím. Jsem tažná kráva...
Rozhovory

Teď už to vím. Jsem tažná kráva...

Rozhovor s autorkami knihy Ztracenné, knihy pro všechny silné, odvážné a výjimečné ženy, které se na své cestě cítí někdy osamocené; pro ty, které prošlapávají stezky ostatním a dodávají jim odvahu žít po svém. Pro bojovnice, které chrání, pečují a konejší, ale svoje vlastní bitvy bojují samy. Pro vlčice, které vyživují své smečky, ale samy zůstávají hladové.

Knižní nabídka nakladatelství Kazda
Knižní tipy

Knižní nabídka nakladatelství Kazda

Říká vám něco nakladatelství KAZDA? Spojíte si ho s nějakou knihou? Mnoho z vás určitě odpovědělo ano a vybavilo si knihu Náčelník - Rozhovor Aleše Palána s Miloslavem Nevrlým, která byla před Vánoci jednou z našich nejprodávanějších knih. Nakladatelství KAZDA přináší čtenářům knihy o přírodě, udržitelnosti, netradičním cestování a umění. Filozofií nakladatelství je přinášet kvalitní české a zahraniční tituly, které zajímavým obsahem čtenáře vnitřně obohatí. A já myslím, že z jejich knižní nabídky si vybereme všichni.

Hlava plná lásky
Knižní tipy

Hlava plná lásky

Ali Hazelwood si podmanila celý svět svojí bestsellerovou Hypotézou lásky! I mě tento titul učaroval a těším se, až se k němu jednou znovu vrátím, ale… Hlava plná lásky je ještě lepší! Nevěřila jsem, že se to stane, ale je to tak – pro mne je tato kniha již teď (v lednu) jedním z top titulů 2024. A proč? Čtěte dál!

Andělin popel
Knižní recenze

Andělin popel

Román ANDĚLIN POPEL dýchá a tepe Irskem i dětskou nezkaženou duší malého Franka, jehož vzpomínky se vám zadřou hluboko pod kůži i do srdce. Pod nánosem humoru se ukrývá kromě bolesti a tragických životních událostí i výjimečné vyprávění, v kterém se odráží emoce i hloubka.

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz