Srpnové novinky
Knižní novinky

Srpnové novinky

Prázdniny se nám přehouply do druhé poloviny, ale léto ještě nekončí. Stále se můžeme vydat k vodě, nebo jen tak lenošit v houpací síti a jak jinak, než s dobrou knihou. Opět pro vás máme pár srpnových novinek, které by mohly stát za přečtení.

Říše upíra
Knižní recenze

Říše upíra

Jay Kristoff, známý australský autor fantastiky, je tu s novou sérií, která má být ještě temnější než jeho vlastní humor. Společně s Amie Kaufman má na svém kontě sci-fi série Akta Illuminae a Aurora povstává, sám pak např. moji oblíbenou, do češtiny bohužel nepřeloženou, mechanickou sérii Lifelike, nebo trilogii Nikdynoc. Nyní přichází se zbrusu novou sérii (něco mezi 3-5 díly dle informací na internetu) – Říše upíra!

Cestujeme v knihách
Knižní tipy

Cestujeme v knihách

Milujete cestování a knihy? A co takhle cestování v knihách? Mám tu pro vás pár tipů, se kterými se můžete podívat kolem světa klidně z vašeho obýváku. A nemusí to být jenom cestopisy, ale klidně romány. Takže si připravte frappé nebo mojito, nastartujte motory, vyrážíme.

Království slepých
Knižní tipy

Království slepých

Oblíbená kanadská spisovatelka Louise Pennyová, kterou nejen čeští čtenáři již léta moc dobře znají, se představuje se svou další detektivkou z městečka Three Pines a sympatickým detektivem Armandem Gamachem. Tentokrát 14. dílem s názvem Království slepých.

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz