Hlava plná lásky
Knižní tipy

Hlava plná lásky

Ali Hazelwood si podmanila celý svět svojí bestsellerovou Hypotézou lásky! I mě tento titul učaroval a těším se, až se k němu jednou znovu vrátím, ale… Hlava plná lásky je ještě lepší! Nevěřila jsem, že se to stane, ale je to tak – pro mne je tato kniha již teď (v lednu) jedním z top titulů 2024. A proč? Čtěte dál!

Andělin popel
Knižní recenze

Andělin popel

Román ANDĚLIN POPEL dýchá a tepe Irskem i dětskou nezkaženou duší malého Franka, jehož vzpomínky se vám zadřou hluboko pod kůži i do srdce. Pod nánosem humoru se ukrývá kromě bolesti a tragických životních událostí i výjimečné vyprávění, v kterém se odráží emoce i hloubka.

Kam jsi zmizela?
Knižní recenze

Kam jsi zmizela?

Bea utíká z domova. V momentě, kdy si připadá na všechno sama, potká automechaničku Lou. Náhodné setkání se ukáže jako osudové, když se obě ženy společně vydávají na cestu plnou dobrodružství, přátelství a možná i kapky magie. Dokážou opět nalézt smysl a překonat bolestivé vzpomínky? Nebo podlehnou zlu, které se skrývá ve stínech...?

Sport je bolest, která může dobře sloužit
Knižní tipy

Sport je bolest, která může dobře sloužit

Michal Novotný je světově uznávaný fyzioterapeut a kondiční trenér s více než pětadvacetiletou praxí. Jeho rukama prošli ti nejlepší světoví tenisté jako Roger Federer, Rafael Nadal, Tomáš Berdych, Maria Šarapovová nebo Karolína Plíšková, ale i mnoho dalších profesionálních sportovců či hollywoodských herců, například Chris Hemsworth, Orlando Bloom, Liev Schreiber či Ana de Armas. Odborné vzdělání včetně doktorátu získal ve Španělsku. Kromě praxe přednáší na Universidad Europea — Real Madrid Graduate School a na Universidad Católica San Antonio de Murcia. Nedávno mu vyšla prvotina Sport je bolest.  

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz