Šach a mat
Knižní tipy

Šach a mat

Ali Hazelwood, italská autorka romantických komedií o ženách z akademických kruhů, si podmanila celý svět svojí bestsellerovou Hypotézou lásky nebo Hlavou plnou lásky. Nyní přichází se svým prvním young adult románem zaměřeným (nejen) na stolní hru ŠACHY! Máte rádi seriál Dámský gambit nebo jeho literární předlohu? Šach a mat budete naprosto milovat!

Čas na psaní kradu, kde to jenom jde
Rozhovory

Čas na psaní kradu, kde to jenom jde

Tereza Bartošová je nejen úspěšná lékařka, ale i autorka detektivní série z Příbramska, v níž vystupuje sympatická dvojice dvou příbramských vyšetřovatelů – Tomáš Vyskočil a Honza Richter. Nedávno vyšlo třetí pokračování této série s názvem Dceřina kletba. Kniha tak volně navazuje na autorčiny úspěšné detektivní romány Klekánice a Vodník.

Vlčí píseň
Knižní recenze

Vlčí píseň

Ponořte se do vlkodlačího příběhu o klukovi, který byl tak trochu jiný a v životě neukotvený, než k němu přišla jedna vlčí rodina a jeden výjimečný kluk. Postupně nachází sám sebe a konečně i místo, kam patří. Fantasy román VLČÍ PÍSEŇ je gay romancí, která umí zahrát na vaše struny emocí tklivou i dojemnou melodii.

Letní čtení
Knižní tipy

Letní čtení

Co by mohlo být takové příjemné, vyloženě letní čtení? Co takhle příběhy, které se odehrávají u moře nebo kde hlavní hrdinové cestují, či dokonce něco s kapkou erotiky? Může být? Pak jste tu správně, protože přesně tohle si já představím pod pojmem letní čtení. Tak se pojďme podívat, co jsem pro vás vybrala…

Zadrž dech
Knižní recenze

Zadrž dech

ZADRŽ DECH. Právě tuto větu slyší Marina pokaždé, když se noří do své temné minulosti a ozvěna hlasu jí neustále připomíná její osobní drama, ale teď se rozhodla, že už nikdy víc nechce dech zadržovat, naopak chce dýchat co nejvíc zhluboka.

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz