Svět knihy nabídne Roberta Fulghuma nebo Bena Aaronovitche
Literární zajímavosti

Svět knihy nabídne Roberta Fulghuma nebo Bena Aaronovitche

Svět knihy už je pomalu za dveřmi, proto je nejvyšší čas se podívat, koho na něm můžete potkat, případně jaké knihy si můžete nechat podepsat. Jako každý rok bude program opravdu bohatý a vybere si tak téměř každý. Svět knihy se bude opět konat na pražském Výstavišti a v Křižíkových pavilonech ve dnech 11. - 14. května. V roce 2023 není čestným hostem žádná konkrétní země, knižní veletrh a festival přichází s tématem „Autoři bez hranic“. A na co se můžete těšit? Má pro vás výběr některých autorů, jejichž besedy či autogramiády byste si určitě neměli nechat ujít.

Knihy pro toulavé boty
Knižní tipy

Knihy pro toulavé boty

Ať už vás láká vydat se na stezku, kterou máte přímo před nosem (Stezka Českem), chcete objevovat evropské trasy, nebo se vydat na traily mimo Evropu, tady najdete inspiraci od těch, kteří všechny ty trasy přešli před vámi. A nebude to jen hezké a pozitivní vyprávění. Bude ze života, někdy barevné a zalité sluncem, někdy kruté a bolestivé. Inspirujte se těmi, co vzali batoh na záda a zažili krásu a radost z hor. Ale pozor, když se do nich jednou vydáte, nebude to naposledy… Prozkoumejte naše knižní tipy, kde kromě inspirace najdete i spoustu důležitých informací.

Pálení čarodějnic stylově a kreativně
Knižní tipy

Pálení čarodějnic stylově a kreativně

Pálení čarodějnic je každým rokem dnem, na který se těší lidé napříč generacemi. Tzv. filipojakubská noc láká na táboráky, opékání špekáčků, u mnohých je i dalším důvodem se opít. Zejména mladší lidé si potom neváhají obléci i různé kostýmy, díky nimž je tato slavnost ještě autentičtější. A právě pro ně máme na našem eshopu Dobré knihy i řadu zajímavých pomůcek, které by se jim mohly hodit.

Moje jarní must have knížky
Knižní tipy

Moje jarní must have knížky

Možná by bylo jednodušší napsat, jaké knihy bych si  koupit nechtěla. Určitě to všichni známe, že? Těch co bychom chtěli je tolik, a navíc každý měsíc vychází nové a nové kousky, které přibývají do našeho seznamu must have. Tak bych vám chtěla alespoň ukázat ty, které mě poslední dobou zaujaly nejvíce…

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz