Dům pod jasany
Knižní recenze

Dům pod jasany

Děsivá historie starého domu a vetchá stařena, toužící vyprávět svůj příběh. To je fenomenální Dům pod jasany. Lehce mysteriózní thriller o setkání dvou žen, odlišných jako den a noc. A přece najdou společnou notu a před našimi zraky se začíná odvíjet děsivý příběh jedné z nich, staré Mary.

Jak vykouzlit podzimní útulno
Knižní tipy

Jak vykouzlit podzimní útulno

Nerada jsem špatným prorokem, ale zima již nezadržitelně klepe na dveře. Ranní mrazíky a mlhy, kdy na krok není vidět, zimní kabáty a teplé ponožky, to vše nám dává vědět, že teplé dny jsou definitivně pryč. A přestože již někteří začínají s Vánočními přípravami, já se ještě kochám krásami podzimního listí a snažím se s vnukem vykouzlit podzimní atmosféru, která má také své kouzlo.

Knihy o rodičovství
Knižní tipy

Knihy o rodičovství

Jste rodič a občas si už nevíte rady? Říkáte si, jestli něco neděláte špatně, protože jste často zoufalí? Nebo se prostě chcete dozvědět něco nového na toto téma a tak trošku se sebevzdělávat? Nebo zkrátka potřebujete podpořit ve vašich rozhodnutích, která okolí často zpochybňuje? Pak se se mnou pojďte podívat na knihy o rodičovství, které vám určitě pomohou.

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz