Čepel tajemství
Knižní recenze

Čepel tajemství

Tricia Levenseller nepatří mezi známé autory, minimálně ne u nás. Toto její první kniha přeložená do češtiny. Já tuto autorku znám díky knize The Shadows Between Us, která byla parádní (můžete zkusit v angličtině nebo ve slovenštině).

Top 5 knih z nakladatelství Jota, aneb Které knihy vám nesmí uniknout
Knižní tipy

Top 5 knih z nakladatelství Jota, aneb Které knihy vám nesmí uniknout

Brněnské nakladatelství Jota má na kontě několik knižních novinek, které by měly bez váhaní skočit do vašeho nákupního košíku. S nepřehlédnutelnou sérii True crime se řadí mezi nakladatelství, která odstartovala oblíbenost této kategorie. Těšit se můžete i na provokativní čtení, poetický příběh o nezlomnosti lidského ducha či román, který si nebere servítky. Musíte uznat, že tyto knihy budou perfektním společníkem pro nadcházející podzim.

Škvíra - soubor post-apo povídek
Knižní recenze

Škvíra - soubor post-apo povídek

J. Tudor nemusím dlouze představovat. Kříďák, Jáma, Ti druzí, Upálené. Již brzy Závěj, ale nyní povídkový soubor Škvíra. Buď jste sami některou z knih četli, chystáte se nebo máte jen minimálně autorčino jméno zasunuté někde v podvědomí. Vždyť kdo by neznal mistra hororu Stephena Kinga – a Tudor je taková jeho „menší kopie“.

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz