Vládne chladné mrazivé ráno a matka nalezne svou dceru zmrzlou v kaluži krve v malé předzahrádce. Jak jen to mohl někdo udělat, a proč? Ještě ke všemu se to událo během vánočních svátků, kdy by měl vládnout klid a mír. Do vyšetřování se pouští osudem i okolím zkoušená detektiv-šéfinspektor Erika Fosterová, která má za sebou těžký případ. Se svým týmem se snaží odhalit, kdo mohl stát s vraždou krásné mladé tanečnice, ale záhy nalézá souvislosti s útoky ve stejné čtvrti Londýna. Podaří se vypátrat vraha a zastavit jej?

DOKONALÁ VRAŽDA POTŘEBUJE DOKONALÉ KRYTÍ…

Já osobně jsem se na tuto knihu moc těšila, jelikož patřím k velkým fanouškům tohoto úspěšného britského autora žijícího na Slovensku. Jeho knihy, a tato není výjimkou, mají spád od první stránky, a čtenář se nedokáže odtrhnout od čtení. Jste doslova vtaženi do víru dění a jen s napětím sledujete napínavý děj, poznáváte všelijaké postavy a čekáte na velkolepý závěr, který vám vyrazí dech. Kapitoly nejsou dlouhé a jsou velmi čtivě napsány, tudíž stránky ubíhají velkou rychlostí. Hlavní hrdinku Eriku jsem si zamilovala již v první knize – Dívka v ledu – a postupem času jsem si k ní vytvořila hlubší vztah. Občas sama sebe přistihnu, jak jí držím palce a věřím, že vše dobře dopadne.

Pokud patříte k fanouškům této detektivní série, rozhodně mi dáte za pravdu, že autor je mistr ve svém oboru. Pokud jste od tohoto autora ještě nic nečetli, měli byste to napravit. Nevíte, o co přicházíte!

Já už se nemohu dočkat dalšího počinu. Doufám, že budu stejně nadšena, jako v tomto případě.