Asi ze všeho nejdříve se vzdáme čokolády. Strašné, že? To mi povídejte! Ale upravit jídelníček je rozhodně základ. K tomu nám pomůže kniha Hubneme s rozumem, ve které nám poradí se vším, co je třeba. A pokud trochu věříme na astrologii a vše kolem toho, je pro nás ta pravá kniha Hubneme s měsícem. Autorka nás naučí poznat ty správné dny pro hubnutí a kdy s celým martyriem začít.

Ale dámy a možná i pánové, to není zdaleka vše! Hýbat se, hýbat se, hýbat se… To je oč tu běží. Na gauči s okurkou a paprikou kila dolů nepůjdou. Musíme se zvednout a něco víc pro to udělat. Nevíte jak? Tak zkuste třeba Atraktivní tělo po celý rok. Zkušená fitness trenérka má pro nás spoustu návodů, jak si zhubnout, zpevnit tělo a následně si ho udržet.

A mé doporučení je jednoduché. Pokud nemám čas cvičit dlouhé sestavy, alespoň si udělám známé sklapovačky a pár dřepů. Jen tolik, kolik zvládnete a kolik vám umožní třeba únava po dlouhém dni. Tělem začnou proudit endorfiny a budete se cítit lépe. Tak hubnutí zdar a nezapomeňte, vše je ve vaší hlavě, tam je začátek vaší vysněné postavy.