Všichni jistě známe skvělého, českého autora Michala Viewegha a jeho humorně laděné knihy. Muž a žena jsou nyní nabízeny i v audioverzi. Hlas Igora Bareše a dalších nás provedou nástrahami mužského a ženského světa.

Taky jste milovníky Her o trůny? Tato sága si získala jak miliony diváků, tak nadšených čtenářů. A pokud nemáte trpělivost číst ty tlusté bichle nebo prostě jen rádi posloucháte, Dobré knihy pro vás mají i speciální nabídku čtyř dílů za zvýhodněnou cenu.

Umíte si představit vášeň, díky které jste zcela zaslepeni a nevidíte ani malé náznaky, že ten druhý to má jinak? O tom je kniha Pohádkář známé autorky Báry Nesdvadbové, která je nabízena i v audioverzi.

A teď trochu vážnější téma. Deník Anny Frankové jistě všichni známe. Dívka, která se za války spolu dalšími Židy ukrývala v domě, ve kterém měl firmu její otec. Z té doby se zachránily Anniny deníky. Dívka bohužel válku nepřežila a zahynula v koncentračním táboře.

A něco pro milovníky detektivek a napínavého čtení do ouška. Dominik Dán a jeho Rudý kapitán. Byla jsem na filmovém zpracování před lety v kině a bylo to skvělé. V českém znění Martin Stránský a jeho uhrančivý hlas.

Pokud máte rádi zahraniční thrillery, audiokniha Ty je pro vás jako stvořená. Chorobná posedlost jednou ženou, ať chce, nebo nechce. Při poslechu budete pociťovat mrazení v zádech.

 

Vybrali jste si? Dáte audioknihám šanci a zaposloucháte se? Zkuste to a uvidíte, že jim přijdete na chuť.