V krásné knížce Adventní čas nalezneme spoustu návodů na adventní věnce a jinou výzdobu – děti budou nadšené a vy si to určitě lépe užijete. Další výjimečnou knihou jsou Vánoce z babiččina kapsáře. Obsahuje i babiččin balíček pro výrobu krásných vánočních ozdob, které můžeme vytvořit s dětmi, jako jsou třeba jmenovky na stůl, vánoční stromeček, nebo malý Betlém. Pro šikovné dětské ručičky je určena i kreativní sada Vánoce – Sváteční dílna.

   

Moje nejkrásnější Vánoce je kniha především pro děti. Chcete péct cukroví? Zapojte je spolu s touto knihou, ve které, mimo jiné, naleznete recepty na to nejjemnější cukroví, které vám děti pomohou upéct. Inspiraci na lahodné a jednoduché vánoční pochoutky, které vaše ratolesti zvládnou levou zadní, se skrývají ve Vánoční kuchařce. Jste fandové pořadu Draci v hrnci? Pak je kniha Draci v hrnci slaví Vánoce pro vás to pravé.

  

 

Samozřejmě nesmí chybět ani hudba, která vás naladí na tu správnou strunu. Tak si pusťme koledy, které zahřejí na duši a vrátí i nás do dětských let.

   

Aby to těšení na Vánoce bylo co nejhezčí, nesmí chybět ani Adventní kalendář. Bez toho by to snad ani nebyl Advent – děti jej netrpělivě 1. prosince vyhlížejí. Dobré knihy jich mají v zásobě hned několik, stačí si jen vybrat.

     

 

A co by to byl za předvánoční čas bez pohádek. Z televize se na nás budou hrnout ve velkém, ale s horkou čokoládou v postýlce a krásnou pohádkovou knihou to bude mít to pravé kouzlo. Tak co třeba Vánoční příběhy nebo Pohádky vánočního zvonku?

   

Přeji nám všem krásný Advent, užijme si ho beze spěchu a shonu. Zastavme se a vraťme se do dětských let, kdy to těšení se bylo takové opravdovější.

Krásný adventní čas, přátelé.