Knihy pro děti

Darujte knížku dětem z dětských domovů

Darujte knížku dětem z dětských domovů
Konec školního roku se kvapem blíží a s ním vyvstává otázka, co pořídit vašim úspěšným školákům za vysvědčení.
Z vlastní zkušenosti víme, že zmrzlinou už je neuspokojíte a peněžní odměna zas není úplně výchovná. Přemýšleli jste ale o knize? Pěkná knížka je ideálním společníkem na prázdniny, hodí se jak na pláž, tak k zachumlání do peřin!

Nápad na dárek už máme, ale…

Víte, že společně s knížkou pro vašeho školáka můžete udělat radost i opuštěnému dítěti z dětského domova? Spojili jsme se s Československou bibliografickou databází a společně připravili projekt, díky kterému můžeme vykouzlit úsměv na tváři dětem z dětského domova. Ty si totiž také vybraly za pěkné známky knihu podle vlastního přání a čekají, až jim je někdo koupí. Na této stránce si můžete vybrat školáka, kterému byste chtěli udělat radost a pořídit mu za odměnu právě takovou knížku! Ač akce trvá až do 15. června, jsme příjemně překvapeni enormním zájmem o příspěvky. Děkujeme stávajícím dárcům a těšíme se s dětmi na další! :)
Image
Jsem milovnice cupcakes, dobré kávy a krásných knížek! Stejně tak jsem hrdá venčitelka psa jménem Ballů a věčná studentka mediálního managementu.

Štítky