Pomeranč, hřebíček, skořice…to jsou naprosté základy tvoření vánočních dekorací. A v útlé publikaci Zvládnu to sám… vám poradí, jak na to.

Galanterie je pro mě místem, kde jsem jako v ráji (samozřejmě hned vedle je knihkupectví :-)). Ale najdu zde spoustu látek, organzy, mašle, které budeme potřebovat na různé adventní věnce a svícny. Inspiraci najdeme v krásné knize Výtvarné Vánoce.

Máte doma papírové sáčky a nevíte co s nimi? Já vím! Papírové hvězdy, které jsou originální, dají se pověsit kamkoliv a přesný postup vám poradí publikace Top hvězdy z papírových sáčků. A zvládnete to i s pomocí dětí.

Vánoce na míru. Vše, co potřebujete k vytvoření krásných dekorací, vám zde poradí a s malou šikovností si vytvoříte svůj vlastní, originální Advent.

Znáte televizní pořad Šikulové? Představuji vám knižní podobu tohoto pořadu. Speciální Vánoční vydáni má pro vás spoustu nápadů, co vytvořit, abyste to měli na nejkrásnější svátky v roce doma kouzelné.

Ale víte, co je nejdůležitější? Neberte ohled na marnivost trendů, nedívejte se na to, co právě teď frčí. Tvořte a zdobte podle svého, podle toho, co se líbí vám, a na mínění okolí nehleďte. Jsou to vaše adventní dny :-).