Na prvním místě musí být nová kniha Bernarda Miniera Sestry. Jeho knihy patří v mém žebříčku na nejvyšší post, a proto tuto knížku prostě musím mít. A vám doporučuji to samé, kupte si ji, je to kvalitní čtení.

Máte rádi stará tajemství, okořeněná holocaustem a tragédií druhé světové války? Pak je přesně pro vás kniha Klíč k minulosti, která vychází jako druhé vydání. Starší vydání jsem kdysi četla a bylo to skvělé. Nenechte si ujít.

Ochráním tě je další novinkou známého Petra Maye. Autor thrillerů a detektivek nejednou ukázal, že jeho knihy jsou čtivé a plné napětí.

A něco pro milovníky láskyplných příběhů a romance. Příběh srdce slibuje obojí, navíc okořeněné zločinem. Tak zkusme se na ni podívat.

Znáte Steva Berryho? Skromnější Dan Brown, řekla bych. Jeho knihy o templářích jsem kdysi milovala a je na čase podívat se na jeho novinku Okamžik pravdy, jejíž děj slibuje návrat do časů Martina Luthera Kinga a jeho tajemství.

Máte rádi anglické detektivky ve stylu Kim Stoneové? Pak se poohlédněte po knize Ztracené dcery. Já už ji mám na seznamu a jsem zvědavá, jak si povede.

Nalákala jsem vás na něco? Pokud jsem se netrefila do vkusu ani jedním titulem, pak na stránkách Dobrých knih v sekci Očekávané novinky jistě najdete to, po čem vaše knihomilské duše touží.