Opět jsem sepsala pár tipů na knížky, které vychází v srpnu, a stojí za přečtení. Tedy podle mého vkusu, ten váš se samozřejmě může lišit.

Michael Robotham. Myslím, že pro příznivce thrillerů není neznámým, a jsem ráda, že mu v srpnu vychází nová kniha s názvem Vykrvácet. Anotace opět slibuje akci, napětí  a temné tajemství.

Četli jste Manžele odvedle nebo Někdo cizí v domě? Autorka těchto knih, Shari Lapena, přichází s novinkou Nevítaný host. Sněhová bouře, pár přátel uvězněných na chatě. Baterky v mobilech se vybíjejí, elektřina nejde a dochází ke smrtelné tragédii. Uvidíme, zda bude kniha stejně dobrá jako ty předchozí.

Mé nadšení stoupá, když se dočítám, že má oblíbená autorka, Susanna Kearsley, vydává novou knihu s názvem Beznadějný osud. Opět se zde střídají dvě časové roviny. Zašifrovaný deník, starý 300 let, a příběh zrady, rebelie a dobrodružství. Na tuto knihu se obzvlášť těším.

Němý svědek je název knihy autorky pro mě zcela neznámé. Carolline Mitchellová přichází s thrillerem, který slibuje oddanou manželku, matku, ale také vražedkyni, která toho skrývá před světem víc, než si dokážeme představit.

Britského autora Kena Folleta jistě není třeba dlouze představovat. V jeho nejnovější knize s názvem Klíč k Rebece se skrývá příběh německého špiona, krásné židovky a anglického důstojníka, jejichž cesty se protnou v osudovém setkání.

Je mi jasné, že ne všem jsem se trefila do vkusu, ale toto jsou tipy podle mého gusta.

Užijte si čtení, pokud si na něj najdete v parných dnech čas.