Naštěstí má kreativita dozrála – jsou za tím léta zkušeností i množství nápadů z chytrých publikací, které mi vždy dobře poradily.

Pojďme se podívat na pár knižních tipů, v nichž lze načerpat inspiraci, jak si byt nazdobit a přitom se v něm necítit jako v cirkusu. Nebo se prostě jen pojďme pokochat a načerpat úžasné nápady na léta příští.

Krásnou knihou je Advent a Vánoce. Autoři pracují pouze s přírodními materiály, stránky jsou plné podrobných návodů. Máte-li rádi přírodní dekorace, určitě by vám neměla uniknout.

Další knihou, která je plná vánočních nápadů a rad, jak si podomácku a levně vyzdobit byt či dům, je bezesporu publikace Vánoce na míru. Prolistujte si tuto nádheru a tvoření vám půjde samo od ruky .

Máte rádi jednoduchost? A umíte to s nůžkami? Top hvězdy z papíru je knížka, která vám ukáže, jak vykouzlit nádherné dekorace z papíru.

Máte děti, vnoučata? Já ano. Sice u ničeho moc dlouho nevydrží, ale zabavit je alespoň na chvíli, aby jim uteklo čekání na Ježíška, nikdy není na škodu. Právě pro tyto účely je tady knížka Vánoční ozdoby – Z papíru a dalších materiálů, pro ty starší Šikulové slaví Vánoce.

  

Ale víte co, i kdybyste neměli byt vyzdobený podle posledních trendů, nejdůležitější je strávit Vánoce s těmi, které máme nejraději. To ostatní je už jen malý bonus.

Krásné Vánoce, přátelé.