Pokud milujete aktivnější dovolenou a kolo, určitě vám s výběrem destinací pomůže publikace Cyklovýlety po Česku a okolí. Spousta báječných míst, kam se dá vydat na kolech a užívat si přírody.

Ověřeno rodiči je skvělou příručkou, jak si užít výlet s dětmi, aniž byste při tom vypustili duši nebo přijeli domů naprosto vyčerpaní. Humorně laděná příručka má pro vás spousty rad a nápadů nejen na výlety po naší krásné zemi.

Český ráj – už jen ten název napovídá, že půjde o ráj na zemi. A pokud milujete chůzi s batohem na zádech, nezapomeňte si tuto brožurku přibalit s sebou.

Máte rádi stará opevnění, hradby, tajemství zbořených kostelů? Pak neváhejte a vydejte se s knihou Nejkrásnější výlety na pevnosti a opevnění. Objevujte stará tajemství, prozkoumejte místa plná příběhů.

Máte doma tatínka, který je tak trochu lenoch a nikam se mu nechce? Nalákejte ho na pivo. Ano, prohlídka minipivovarů bude pro něj to pravé. Průvodce České minipivovary v sobě ukrývá přes 70 pivovarů, které je možné navštívit.

Vybrali jste si? Máte už sbaleno a vydáváte se na některý z výletů po českých krajinách? Přeji vám šťastnou cestu, spoustu příjemných a kouzelných zážitků a do batůžku jednu z knih, kterou mají na svých stránkách Dobré knihy.