Sběratelka sirotků

Novinka od Ellen Marie Wiseman mi samozřejmě nemůže uniknout. Její první kniha Tmavé stěny Willardu byla dechberoucí, vynikající, prostě bez chyby, a tím se autorka zařadila mezi mé oblíbené „must have“ autory. Sběratelka sirotků nás zavede do období na konci první světové války a hrozící španělské chřipky. Je to příběh několika žen, kterým tato doba rozervala životy na kousíčky…

S láskou tě nenávidím

Další moje oblíbená autorka je Jo Watson. Píše většinou romantické komedie, kde hlavní hrdinky zažívají strasti i slasti, ale hlavně jsou magnety na trapasy, u kterých se zasmějete a oddychnete od všedních starostí. Píše svižně, bezprostředně a nebojí se ani lehké erotiky. Mám tě ráda, nemám tě ráda je pak její další kniha, kterou jsem ještě nestihla přečíst a nesmím si ji nechat ujít.

Shalom, má lásko

Tato kniha je skutečný příběh profesora Kugelsteina a jeho rodiny, který se odehrává nejen během druhé světové války, v koncentračních táborech, ale také v socialistickém Československu a po sametové revoluci v Praze. Je to dojemné životní vyprávění dvou bratrů, kteří o sobě neměli ani tušení.

S pozdravem Carter

Co by to bylo za kompletní tipy na knihy, kdyby tady chyběla romantika, že? Whitney G. napsala už celou řadu báječných, čtivých new adult knih a ani tato mi nesmí v mé knihovničce chybět. Tyhle knihy jsou výborné oddechovky, u kterých zažijete nejen spousty lásky a sexu, ale také se velmi pobavíte. A pokud milujete tento žánr, určitě byste si neměli tenhle román ujít, stejně jako já.

Hříšné dopisy

A posledním tipem na skvělé čtení je tato kniha od mých oblíbených Vi Keeland a Penelope Ward. Od těchto autorek si opět nesmím nechat ujít jedinou knihu, píší new adult romány s dokonalými zápletkami, ale také humorem sobě vlastním. Hříšné dopisy slibují příběh plný emocí, nejtemnějších tajemství, nekonečného pouta a hříchu. Zkrátka moderní román pro ženy jak má být.

Snad jste si z mých tipů na čtení vybrali, já tyhle knihy prostě musím mít, jestli je stihnu přečíst ještě tohle léto je ve hvězdách, ale moje knihovnička už si na ně brousí zuby. Pokud jste si nevybrali, nezoufejte, s dalšími tipy na čtení přijdeme v Magazínu Dobrých knih zase brzy. Krásné léto, přátelé!