Ztracená historie snů

Představte si svícny s hořícími svíčkami, téměř prázdné panské sídlo, kočáry s koňmi, dámy s bohatými šaty s korzety – to vše tvoří dokonalou atmosféru tohoto temného příběhu, který vás rozhodně překvapí. Ztracená historie snů je viktoriánský román plný zvláštních tajemství a vypráví o tom, jak tenká může být hranice mezi životem a smrtí, láskou a nenávistí a také snem a skutečností.

V pasti Araba

Další román z pera slovenské autorky Mirky Manákové jsem si nemohla nechat ujít. Všechny její předešlé knihy jsou výborné, svižné a akční. Mirka píše napínavé romány z arabského prostředí, u kterých si budete hryzat nehty od začátku do konce, ani chvilku se nebudete nudit a ani se nenadějete a budete na konci knihy. Její romány se zabývají problematikou současnosti a čtou se jedním dechem.

Hotýlek na Islandu

Tento román je již čtvrtý ze série Romantické útěky, v nichž se každý díl odehrává v jiném koutu světa. V tomto románu, jak již název napovídá, se podíváme na Island a poznáme zdejší styl života, lidi, ale také přírodu a útulnou atmosféru hygge, která je s nadcházející zimou určitě více než příjemná. Nechte se zlákat horkým kakaem a hřejivou dekou u praskajícího krbu v tomto Hotýlku na Islandu.

Chata ve Švýcarsku

Ráda bych také připomněla, že v sérii Romantické útěky má každým dnem vyjít pátý díl – Chata ve Švýcarsku, který je opět velmi očekávaný. Tentokráte se odehrává v Alpách, v zemi výborné čokolády, a to si určitě nesmíme nechat ujít, že?

Válka s láskou

Winter Renshaw, které u nás vyšla série PS, je opravdu velmi oblíbená autorka new adult románů po celém světě. Tentokráte jí vyšla samostatná kniha Válka s láskou, na kterou jsem byla hodně zvědavá. Obálka opět nezklamala, snědý svalovec upoutá na první pohled každou ženu. Také děj slibuje vše co je ke správnému románu pro ženy potřeba – lásku, dávné tajemství, smutné dětství, lži, peníze a samozřejmě přitažlivost. Už se moc těším, až se začtu!