Jako první bych ráda zmínila Můj těhotenský deník, který si budete vést hned, jak najdete na testu dvě čárky. Je výborně zpracovaný, najdete zde místa na vlepení ultrazvuků, můžete sepsat své pocity, ale také nákupní seznamy pro miminko a spousty dalšího. Já jsem začala deník vypisovat hned a můžu ho vřele doporučit.

Pokud už netrpělivě očekáváte příchod miminka nebo se vám už narodilo, určitě vám nesmí doma chybět první vzpomínky vašeho miminka. Já mám doma Holčička – Moje první vzpomínky. Samozřejmě, pokud máte chlapečka, je tu i pro ně jejich verze Chlapeček – Moje první vzpomínky. Tato publikace je krásně zpracovaná, barevná a najdete zde spoustu místa pro různé vzpomínky, fotografie, zápisky, ale také kapsičky na první vlásky, zoubky nebo třeba jmenovku z porodnice.

   

Pokud je vaše miminko trošku starší, pak jistě uvítáte verzi pro miminka od půl roku výše – Holčička – Moje první krůčky. A samozřejmě také pro kluky: Chlapeček – Moje první krůčky.

    

Pokud preferujete ilustrované obálky, pak tu mám pro vás Naše holčička – První album nebo Náš chlapeček – První album. No, a pokud třeba chcete udělat radost někomu, kdo čeká miminko a ještě neví pohlaví, tak tu jsou i taková alba. Například Mých prvních pět let je luxusní knížka, která obsahuje i spousty speciálních sekcí k vyplnění – od informací o rodině až po první cestu do školy.

       

Prvních pět let mého života – Knížka dětských vzpomínek je další památníček pro vaše nejmenší, do kterého můžete zaznamenávat, na co si jenom vzpomenete. A poslední tip je První rok našeho děťátka. Toto album je výjimečné hlavně tím, že je ilustrované kresbami Josefa Čapka.

Vybrali jste si? Prvních deníčků pro děti je nepřeberné množství a každý bude krásnou vzpomínkou na první dny a měsíce života vašeho děťátka.

Krásné podzimní dny, přátelé!