Tchyně je novinka, která upoutá na první pohled už svou obálkou. Vztah snachy a tchyně nikdy není jednoduchý. A ten Dianin a Lucyin není výjimkou. Až se smrtí tchyně Diany se ukáže, že vše je jinak, než se zdálo.

Tchyně

Přes zákruty řeky je román odehrávající se ve dvou časových rovinách, což mně osobně vždy velmi naláká. Nacistické Německo a současná Kalifornie. Osudy dvou sester, jejichž cesty se rozešly, a dávný příběh plný tajemství.

Přes zákruty řeky

Prvních dvanáct let svého života strávila odříznutá od okolního světa. Pak přelezla zeď a vydala se hledat jiné místo pro život, ve snaze zažít znovu. Ale před minulostí se ukrýt nedá. To je příběh s názvem Otisk.

Otisk

Pokud máte rádi thrillery, pak Za to mi zaplatíš by mohlo být to pravé čtení pro vás. Když v redakci zazvoní telefon a ze sluchátka se ozve „Vezmu na tebe ocelovou strunu!“, novinářka Alice doufá, že to není osobní. Ale nemůže se víc mýlit.

Za to mi zaplatíš

Myslím, že leden je příznivým měsícem pro čtení. Co je lepšího je, než se zachumlat do deky a prostě si jen číst. Pokud váháte nad mým výběrem, na stránkách Dobrých knih najdete spoustu novinek, které určitě ve vaší knihovně nesmí chybět.