Svět miminka – kontrastní leporelo

Svět miminka - Kontrastní leporelo
Pro novorozence tu máme leporela se základními barvami. Kontrastních leporel je několik. Toto je rozšířené o více barev, které děti začínají vidět, pro miminka od pěti měsíců.

MiniPEDIE – Objevujeme svět! Zahrádka

MiniPEDIE - Objevujeme svět! Zahrádka
Už v minulém článku jsem zmiňovala Minipedie z nakladatelství Svojtka. A protože ty u nás stále frčí nejvíce, a dokupujeme další a další, pak bych ráda doporučila i naši nejnovější s tématem zahrádka. Najdete zde opět několik stran s hýbacími obrázky, kde se dítě naučí vyjmenovat podle obrázku například berušku, kameny, mrkev, krtka a spousty dalších. Naše Ellí už je všechny umí a miluje vyšoupávat krtka z jeho vyhrabané hromádky. Z této edice Minipedie už si brousím zuby na další kousky, například MiniPEDIE Oblečení, Noc a spousty dalších.

První slůvka – 18 superzvuků

První slůvka - 18 superzvuků
První slůvka – 18 superzvuků je skvělá interaktivní kniha, kde najdete krásné ilustrace pro naučení prvních slov, včetně zvuků, které vaše dítka zaujmou.

Víš, jak mluví zvířátka?

Víš, jak mluví zvířátka
Tato kniha je prý určená dětem od tří let, což mi přijde dost pozdě, naše malá tohle ovládá už v roce, některá dokonce dva měsíce před prvními narozeninami, takže se určitě nebojte, ani u mladšího dítka neprohloupíte. Zvířátka děti baví asi ze všeho nejvíc a jejich zvuky se učí snad každé miminko jako první. Naše první bylo, jak dělá kočička a pejsek, na to se nabalují další a další zvířátka.

Na farmě

Na farmě - Zvuková knížka
Zvukové knížky jsou pro batolata prostě nejlepší, takže doporučujeme určitě i tuto sérii z nakladatelství Axioma. Například Na farmě nebo Příroda.

Kamarádi z Medového lesa 3 – Všichni za jednoho

Kamarádi z Medového lesa 3 - Všichni za jednoho
Nu, a pro ty trošičku starší děti tu mám sérii Kamarádů z Medového lesa, kde na sebe díly vůbec nenavazují, takže určitě nemusíte pořídit všechny. Ale všechny jsou výborné. Jsou nádherně ilustrované a každý příběh skrývá nejen poučení, ale také spoustu zábavy. Děti budou nadšené!

Snad jste něco hezkého pro vaše dětičky vybrali, pokud ne, nezoufejte, už brzy přijdu s další náloží knížek pro vaše nejmenší. Knihy u nás totiž frčí od rána do večera. :-)

Krásný advent, přátelé!