Teď jsem i já babička, i když mladá a nemám tolik příběhů, které bych mohla svému tříletému vnukovi vyprávět. Ale něco se přece jen najde, a miluji ten jeho pohled, když mi sedne na klín a zašeptá: Babičko, a proč…

Babičky a dědečkové jsou důležitými členy rodiny – a nebudou tady pro nás věčně. Užívejme si proto vzájemných chvilek a snažme se být s nimi co nejvíce.

Blíží se podzim, sychravé a deštivé počasí bude svádět k pobytu doma.  Čas jako dělaný na skvělou společenskou hru Babičko, dědečku… jak to tenkrát bylo? Spousta karet s retro obrázky, rodinná vyprávění, při kterých se spojí všechny věkové kategorie.

Jak jinak vyznat lásku než slovy „mám tě rád“! A knížka Babičko, mám tě ráda, do které můžete sami zapsat vaše vyznání, to je krásný dárek.

Nemáte chuť sestavit si svůj rodokmen? Babička i dědeček vám s tím rádi pomůžou. Podívejte se na krásnou knihu Strom života naší rodiny a zapojte do pátrání i prarodiče.

Jistě vám neunikla kniha Babičko vyprávěj… Dobré knihy pro nás mají celý komplet, určený pro babičky, dědečky i maminku za zvýhodněnou cenu. Kniha vzpomínek, tvořená vaší babičkou, kterou rádi po letech otevřeme a zavzpomínáme si.

Kdysi jsem ráda četla povídkové knížky, které se jmenovaly Slepičí polévka pro duši. Objevila jsem jednu takovou s názvem Jaká matka, taková dcera. Příběhy o poutu mezi matkou a dcerou, vyprávěné s laskavostí, jemným humorem a láskou.

Vybrali jste si? Máte doma babičku, nebo dědečka, kteří mají čelo pokryté vráskami, třesou se jim ruce, ale svět u nich doma je naprosto v pořádku? Darujte jim knížku, kterou budete společně tvořit, nebo prostě jen tak, pro radost. Aby viděli, že je máte rádi. Já už bohužel nikoho takového nemám, ale ráda bych.