Určitě všichni známe J. K. Rowling, která pod pseudonymem Robert Galbraith píše skvělé detektivky. V září konečně vychází novinka s názvem Smrtící bílá s Cormoranem Strikem v hlavní roli.

Spisovatele Adlera Olsena netřeba představovat. Jeho thrillery s oddělením Q v čele jsou až mrazivě čtivé. V září Olsen přichází s novinkou Malé pikantní vraždy, tentokrát se zcela novými hlavními protagonisty.

Pokud dostanete chuť na malou dávku romantiky, nenechte si ujít nejnovější společenský román autorky Barbary Hannay Venkovská svatba. Minulost a přítomnost se setkávají a autorka opět slibuje skvělý příběh.

12 mrtvých dívek, zasněžené ráno a thriller Tony Parsonse Třináctá oběť. Téma nelegálních přistěhovalců a vraždy žen, které hledaly nový domov.

Loutkové divadlo je thrillerem, který má masivní reklamu na všech sociálních sítích. Sériový vrah, rituální vraždy v kamenném kruhu a bývalý detektiv, který se vyšetřování nechce zúčastnit, ale zjistí, že je s případy spojen víc, než by se mu mohlo zdát.

Máte vybráno? Můj seznam knih se opět rozrostl, ale naštěstí budou zanedlouho Vánoce :-).