Stezka Českem

2 hodiny přírody, prosím
Knižní tipy

2 hodiny přírody, prosím

Už od nepaměti se snažíme najít elixír dlouhověkosti. Vědci, lékaři, alchymisty i šamany věnujícím se tomuto tématu se to v knihách jenom hemží. Člověk má rád zkratky, a tak věří, že se jim to opravdu jednou podaří. Podle posledních výzkumů to ale vypadá, že recept na tento lektvar už dávno existuje a jednotlivé ingredience na něj máme všichni na dosah ruky.

Knihy pro toulavé boty
Knižní tipy

Knihy pro toulavé boty

Ať už vás láká vydat se na stezku, kterou máte přímo před nosem (Stezka Českem), chcete objevovat evropské trasy, nebo se vydat na traily mimo Evropu, tady najdete inspiraci od těch, kteří všechny ty trasy přešli před vámi. A nebude to jen hezké a pozitivní vyprávění. Bude ze života, někdy barevné a zalité sluncem, někdy kruté a bolestivé. Inspirujte se těmi, co vzali batoh na záda a zažili krásu a radost z hor. Ale pozor, když se do nich jednou vydáte, nebude to naposledy… Prozkoumejte naše knižní tipy, kde kromě inspirace najdete i spoustu důležitých informací.

Knižíšek pro celou rodinu
Knižní tipy

Knižíšek pro celou rodinu

Už je to tady, už se to blíží! Máme za sebou druhou adventní neděli a Vánoce jsou téměř za dveřmi. U někoho začíná mírná panika, že nestíhá nebo že neví, co na Ježíška nadělit svým blízkým. Opravdu? Co jiného než knihy! I nečtenář ocení vhodně zvolenou knihu - ať už je to kuchařka, komiks nebo životopis jeho oblíbené celebrity. Takže si uvařte horkou čokoládu, dejte si něco sladkého, zabalte se do deky a výběr dárků nechte na nás. Pojďte se s námi inspirovat…

Registrujte se k odběru novinek, slev a zajímavých akcí a získejte 100 Kč

Novinky, které netrpělivě vyhlížíme

Více knih

Chcete být součastí naší redakce?

Kontaktujte nás: blog@dobre-knihy.cz