Knižní tipy

Vydejte se s námi na zámeckou prohlídku!

Vydejte se s námi na zámeckou prohlídku!
Deník kastelána je knižní prvotina, kterou nás potěšil Jan Bittner alias Evžen Boček již před 15 lety. Ač je tomu již pěkná řádka let, ke knize se stále vracíme. A proč?
Ty z vás, kteří četli Poslední Aristokratku a Aristokratku ve varu, jistě potěšíme informací, že se i tento příběh odehrává v zámeckém prostředí. To je opět popisováno optikou kastelána, který se zámku ujme a doufá, že odchodem z velkoměsta zachrání své manželství a najde ztracený smysl života. Na rozdíl od titulů, které vyšly později (a za které Boček získal Cenu Miroslava Švandrlíka za nejvtipnější knihu roku), je tento příběh rozhodně vážnější a hutnější. Zámek pomalu odkrývá svá tajemství, na která nový kastelán možná není připraven. Pobyt mezi zámeckými zdmi mu ale odhalí pohled na život, o kterém neměl dříve ani tušení. Nasaďte si leštící papuče a vydejte se s námi na cestu rozlehlými zámeckými chodbami! :) Knihu pořídíte --> ZDE <--
Image
Jsem milovnice cupcakes, dobré kávy a krásných knížek! Stejně tak jsem hrdá venčitelka psa jménem Ballů a věčná studentka mediálního managementu.

Štítky