Knižní tipy

Vánoční dekorace DIY

Vánoční dekorace DIY
Advent se nezadržitelně blíží a ve většině domácnostech začíná propukat panika, že nemáme nic na vánoční stůl, nemáme nazdobené okna, nemáme věnec na dveře. Nepanikařme! Pokud nejsme nijak zdatní v ručních pracích, obchody jsou plné lákadel, ale má to háček – stojí nekřesťanské peníze. Mám pro vás pár knih, ve kterých najdete podrobné návody na dekorace, které zvládnete za pár korun, a dokonce můžete zapojit i děti.
Pomeranč, hřebíček, skořice…to jsou naprosté základy tvoření vánočních dekorací. A v útlé publikaci Zvládnu to sám… vám poradí, jak na to.

Galanterie je pro mě místem, kde jsem jako v ráji (samozřejmě hned vedle je knihkupectví :-)). Ale najdu zde spoustu látek, organzy, mašle, které budeme potřebovat na různé adventní věnce a svícny. Inspiraci najdeme v krásné knize Výtvarné Vánoce.

Máte doma papírové sáčky a nevíte co s nimi? Já vím! Papírové hvězdy, které jsou originální, dají se pověsit kamkoliv a přesný postup vám poradí publikace Top hvězdy z papírových sáčků. A zvládnete to i s pomocí dětí.

Vánoce na míru. Vše, co potřebujete k vytvoření krásných dekorací, vám zde poradí a s malou šikovností si vytvoříte svůj vlastní, originální Advent.

Znáte televizní pořad Šikulové? Představuji vám knižní podobu tohoto pořadu. Speciální Vánoční vydáni má pro vás spoustu nápadů, co vytvořit, abyste to měli na nejkrásnější svátky v roce doma kouzelné.

Ale víte, co je nejdůležitější? Neberte ohled na marnivost trendů, nedívejte se na to, co právě teď frčí. Tvořte a zdobte podle svého, podle toho, co se líbí vám, a na mínění okolí nehleďte. Jsou to vaše adventní dny :-).
Image
Milovnice knih, léta, slunce a hlavně řeckého moře. Jsem hrdou maminkou dvou báječných dcer a velmi pyšná babička mého vnoučka.

Štítky