Knižní tipy

Vánoční dárky. S.O.S.!

Vánoční dárky. S.O.S.!
Zanedlouho nám nastane ten nejkrásnější svátek v roce, Vánoce. Pokusme se navzdory všemu a všem zklidnit a užít si adventu naplno. A jelikož Vánoce jsou mimo jiné i o dárečcích pro naše milé, podělím se s vámi o pár tipů, které pořídíte v e-shopu Dobrých knih.
Základním kamenem rodiny je většinou maminka. Naučí malého človíčka být člověkem, ale také jej postupně seznamuje s okolním světem a jeho zákonitostmi. Kniha Maminko, vyprávěj o vaření, posouvá vztah matka-dítě zase o kus dál. Však sami uvidíte!   Maminko, vyprávěj o vaření Pro babičku bychom mohli vybrat krásně zpracovanou knihu Babičko, vyprávěj, do které nalepíme fotografie a společné zážitky. Babičko, vyprávěj - Kniha pro uchování vzpomínek Dědečkovy vzpomínky jsou úžasným dárkem plným vzpomínek, které budou dárkem tak trochu i pro nás. Pokud máte dědečka, věnujte mu knihu, do které zaznamená své vlastní vzpomínky, a uvidíte, že kniha udělá radost vám oběma. Dědečkovy vzpomínky Pro naše zvídavé děti bychom mohli vybrat Malou dětskou encyklopedii - pro všechny děti, které potřebují znát odpovědi, se kterými si ani my dospělí kolikrát nevíme rady. Malá dětská encyklopedie A jen tak, pro celou rodinu nebo pro okruh přátel, bychom si mohli nadělit společenskou hru Dixit, hru roku 2010. Zábava zaručena! Dixit - rodinná hra Přátelé, užívejte ten předvánoční čas s radostí, hoďte za hlavu chmury a starosti a hlavně: buďte zdrávi!
Image
Milovnice knih, léta, slunce a hlavně řeckého moře. Jsem hrdou maminkou dvou báječných dcer a velmi pyšná babička mého vnoučka.

Štítky