Knižní tipy

V únoru se těším na...

V únoru se těším na...
Leden se nám přehoupl do krátkého února a naši vydavatelé mají stále plné ruce práce. Letošní rok začal sprškou samých skvělých knih, a tak můj osobní seznam knih roste kosmickou rychlostí. Ani v únoru tomu nebude jinak. Opět se na nás povalí jedna novinka za druhou. Zde jsem pro vás vybrala pár tipů ke čtení.
Na prvním místě musí být nová kniha Bernarda Miniera Sestry. Jeho knihy patří v mém žebříčku na nejvyšší post, a proto tuto knížku prostě musím mít. A vám doporučuji to samé, kupte si ji, je to kvalitní čtení. Máte rádi stará tajemství, okořeněná holocaustem a tragédií druhé světové války? Pak je přesně pro vás kniha Klíč k minulosti, která vychází jako druhé vydání. Starší vydání jsem kdysi četla a bylo to skvělé. Nenechte si ujít. Ochráním tě je další novinkou známého Petra Maye. Autor thrillerů a detektivek nejednou ukázal, že jeho knihy jsou čtivé a plné napětí. A něco pro milovníky láskyplných příběhů a romance. Příběh srdce slibuje obojí, navíc okořeněné zločinem. Tak zkusme se na ni podívat. Znáte Steva Berryho? Skromnější Dan Brown, řekla bych. Jeho knihy o templářích jsem kdysi milovala a je na čase podívat se na jeho novinku Okamžik pravdy, jejíž děj slibuje návrat do časů Martina Luthera Kinga a jeho tajemství. Máte rádi anglické detektivky ve stylu Kim Stoneové? Pak se poohlédněte po knize Ztracené dcery. Já už ji mám na seznamu a jsem zvědavá, jak si povede. Nalákala jsem vás na něco? Pokud jsem se netrefila do vkusu ani jedním titulem, pak na stránkách Dobrých knih v sekci Očekávané novinky jistě najdete to, po čem vaše knihomilské duše touží.
Image
Milovnice knih, léta, slunce a hlavně řeckého moře. Jsem hrdou maminkou dvou báječných dcer a velmi pyšná babička mého vnoučka.

Štítky