Knižní tipy

Tvoříme vánoční ozdoby

Tvoříme vánoční ozdoby
Někteří jej už mají, někteří čekají až na 24. prosinec a někteří se na něj už chystají. Že nevíte, o čem je řeč? ? No přeci o vánočním stromečku! Stromeček je základem Vánoc a já se přiznám, že svítím od první adventní neděle, abych si kouzlo Vánoc déle užila.
V obchodech je nepřeberné množství ozdob, které lákají třpytem, ale už méně cenou. 😊 Tak co kdybychom si něco na vánoční výzdobu sami vyrobili a zapojili do akce i své děti? A jako vždy můžeme hledat inspiraci na stránkách Dobrých knih. Stačí nakoupit korálky, tenký drátek, a kniha Korálkové vánoční ozdoby nám pomůže vyrobit kouzelné korálkové ozdůbky. Korálkové vánoční ozdoby Co všechno lze vytvořit za ozdoby jen z toho, co máme doma nebo najdeme při procházce? V tom nám poradí a pomůže kniha Vánoční ozdoby a dekorace z přírodnin, ve které najdeme spoustu návodů na drobné ozdoby třeba z kapslí z kávovaru, plat od vajec či třeba kamínků. Vánoční ozdoby a dekorace z přírodnin a recymateriálů Vánoční ozdoby z papíru je další publikací věnující se výrobě báječných papírových ozdob, které hravě zvládneme. Budou nám stačit nůžky, barevné papíry, špejle - a dekorace třeba do vánočních květináčů je na světě. Vánoční ozdoby - Z papíru a dalších materiálů Máte rádi vyzdobená okna? Nebo ještě narychlo potřebujete poslat vánoční přání? Pak Magic papírové šablony budou pomocníkem k nezaplacení. Brožurka obsahuje šest šablon pro výrobu papírových ozdob, které si dotvoříte dle vlastní fantazie. MAGIC papírové šablony na malování VÁNOČNÍ OZDOBY Těšíte se na Vánoce? Já hodně, Vánoce patří k mým nejmilejším svátkům. A proto si přípravu na ten nejkouzelnější večer v roce pojďme užít v klidu, s úsměvem a s láskou.
Image
Milovnice knih, léta, slunce a hlavně řeckého moře. Jsem hrdou maminkou dvou báječných dcer a velmi pyšná babička mého vnoučka.

Štítky