Knižní novinky

Říjnové knižní lahůdky

Říjnové knižní lahůdky
Léto nám definitivně vzalo za své a vlády se chopil podzim. Zatím je k nám velice mírný a za okny máme krásné babí léto, které ještě láká k procházkám. Ale není na škodu zásobit se novými, právě vycházejícími knihami.
Jako první bych zmínila thriller Má sestra je sériový vrah. Dvě sestry, z toho jedna je tak trochu šílená. Když zazvoní telefon, jedna ze sester ví, co to znamená. Bělidlo, gumové rukavice, pevné nervy a silný žaludek. Neboť její sestra opět někoho zabila. Trochu se teď naladíme na citovou strunu a sáhneme po skvělé Kate Morton a jejímu nejnovějšímu románu Hodinářova dcera. Léto roku 1862, temné vody Temže a příběh, který o stopadesát let později stále zasahuje do životů lidí. C. J. Tudor je autorka, která nás láká svou knihou Jáma. Se svou první knihou Kříďák lámala rekordy v počtu nadšených čtenářů a tento její další thriller slibuje stejně vzrušující a nervy drásající jízdu. Stará křivda, vražda a návrat do míst dětství… Příběh, který udrží čtenáře v pozornosti. Jistě nikomu neunikl seriál Sedmilhářky, který byl natočen podle stejnojmenné knihy spisovatelky Liane Moriarty. Ta vydává svou další knihu Úplně cizí lidé o lidech hledajících klid na desetidenním pobytu v luxusních lázních a o vztazích, které dělají život životem. Máte rádi HH, jinak Harryho Holea? Světoznámý fenomén autora Jo Nesboa, jehož knihy zná snad každý knihomol. Harry Hole se vrací v knize Nůž a Dobré knihy mají pro své čtenáře připravenou celou holeovskou sérii za speciální cenu. Kdo v loňském roce četl knihu Na dně od autorky Rachel Cane, může se v říjnu těšit na její nový thriller Proti proudu. Volné pokračování Gwen, manželky sériového vraha, pro kterou boj stále nekončí. Máte vybráno? Přeji vám šťastnou ruku při výběru knih, krásné podzimní dny, pokud možno bez obvyklých plískanic a studeného větru. A užívejte si, Vánoce jsou tady za chvíli :-).
Image
Milovnice knih, léta, slunce a hlavně řeckého moře. Jsem hrdou maminkou dvou báječných dcer a velmi pyšná babička mého vnoučka.

Štítky