Knižní tipy

Prosincové knižní novinky

Prosincové knižní novinky
Jelikož Vánoce už klepou na dveře, přinášíme vám horké tipy na právě vydané knihy. Nechte se jimi inspirovat!
Jako první je tady novinka s názvem Minulosti neutečeš. Tento působivý thriller sepsala autorská dvojice, která je poněkud nesourodá, neboť jde o bývalého vězně a novináře. Každopádně stvořili příběh, který nahání husí kůži, příběh o minulosti, který se začíná opět probouzet.

Pokoj malého chlapce, ale postel je prázdná. Utopený syn  spolu se svým nejlepším kamarádem v řece za domem. Zní to otřesně, viďte. Ale přesně toto má za sebou Zoe, jejíž rodinu to poznamenalo navždy. A nyní, po třech letech, se objeví anonym, který celou tu hrůzu oživuje. To je kniha Varování.

Měl to být nejhezčí okamžik jejího života. Narození dvojčat Lauren ale vyčerpalo a to, co viděla v porodnici, se jí vrylo do paměti. Kdosi jí chtěl její děti vyměnit za jakési…tvory. Ale nikdo ji nebere vážně a sama Lauren začíná pochybovat. Ale když se jí po několika měsících ztratí v parku a zase najdou, je jí jasné, že kdosi své dílo dokonal, ty děti nejsou její. Ale opět naráží na bránu nepochopení. Strhující a strašidelný příběh s názvem Zlatíčka.

Pokud máte rádi historii, pak by vám neměla uniknout novinka Sága rodu Hardacrů. Působivé vyprávění o tužbách, osudu a rodinných vazbách, generační vyprávění jedné rodiny od viktoriánských dob až do padesátých let dvacátého století.

Český autor Martin Goffa nám představuje svou novinku Sekta, ve které nás zavede do tajemné usedlosti až do hor severní Itálie. Pátrání po muži, který záhadně zmizel, a novinář, toužící jej vypátrat.

Máte vybráno, objednáno, odesláno? Já tedy rozhodně ano! A teď už zbývá čekat na nejhezčí svátky v roce a na ty hranaté dárečky pod stromečkem.
Image
Milovnice knih, léta, slunce a hlavně řeckého moře. Jsem hrdou maminkou dvou báječných dcer a velmi pyšná babička mého vnoučka.

Štítky