Knižní tipy

Představujeme... Sandra Rokosová

Představujeme... Sandra Rokosová
V této rubrice rádi dáváme prostor začínajícím autorům či autorkám. Nejinak tomu bude i v tomto případě. Představíme vám novinku spisovatelky Sandry Rokosové, jedné z pěti vítězek literární soutěže Česko hledá spisovatelku.
Sandra Rokosová je mladá česká autorka, která v současné době vydává svůj v pořadí druhý román s názvem Přišel jsi, když venku pršelo.

Děj knihy se odehrává v malém městě Javorov, kde pod jednou střechou bydlí novomanželé Richard, Alice a jejich malý syn. A samozřejmě i Richardova matka, které vila patří. Po počáteční euforii přichází rozčarování, a když Richard nečekaně odjíždí na vojenskou misi do Afgánistánu, Alice zůstává - ač nerada - se synem v domě své tchýně. V tu chvíli potkává Pavla a oba zachvátí silný vzájemný cit komplikovaný morálními závazky. Ale Richard už je na cestě domů... Dejte knize šanci a uvidíte, jak se bude příběh dál vyvíjet. V současné době Sandra Rokosová pracuje na další knize. Více o autorce najdete zde.
Image
Vystudovala jsem francouzštinu a češtinu na brněnské univerzitě. Jsem nenapravitelná optimistka, která díky dcerám věří v jednorožce, dobré lidi a šťastné konce. Ráda píšu a čtu a nepřestávám žasnout nad krásou našeho jazyka.

Štítky