Knižní tipy

Právě teď nás baví

Právě teď nás baví
Jak vyplývá z názvu, měla bych teď na papír hodit tipy na čtení, které nás, knihomoly, momentálně baví. Ale má to jeden háček. Milovníci knih se taky dělí na milovníky určitých žánrů, nejsme všichni stejní a ne všichni budou s těmi mými TOPovkami souhlasit. Protože já jsem thrillerový maniak, pořádná dávka psycha a vraždících psychopatů je pro mě ten největší relax. Tak si říkám, jestli to není malinko zvrácené, ale nejsem v tom rozhodně sama, jinak by autoři neměli co jíst. A vydavatelé co vydávat.
Takže se budu trochu řídit tím, co nového přistálo v mé, knihami přeplněné, knihovně a co hýbe knižním, detektivním světem. Občas si říkám – holka, neměla by ty sis přečíst něco něžného, něco o lásce a velkém zklamání? No, neměla, vraždy, tajemství, pátrání, sem tam narazíme i na urostlého vyšetřovatele, který nám zabrnká na tu správnou strunu. To je pro mě to pravé, takže ne, jsem spokojená. :) A jsem spokojená i s mým výběrem toho, co nás právě teď baví. Mrkněte!
Image
Milovnice knih, léta, slunce a hlavně řeckého moře. Jsem hrdou maminkou dvou báječných dcer a velmi pyšná babička mého vnoučka.

Štítky