Knižní tipy

LedNOVÉ knižní novinky

LedNOVÉ knižní novinky
A máme tady nový rok. Možná nám přinesou dvě dvojky na konci letopočtu štěstí, možná ne. Jedno je jisté, již leden nám naservíruje další knižní novinky, které podle mne budou stát za přečtení. A jdeme rovnou na představení těch, které stojí určitě za zmínku.
Tchyně je novinka, která upoutá na první pohled už svou obálkou. Vztah snachy a tchyně nikdy není jednoduchý. A ten Dianin a Lucyin není výjimkou. Až se smrtí tchyně Diany se ukáže, že vše je jinak, než se zdálo. Tchyně Přes zákruty řeky je román odehrávající se ve dvou časových rovinách, což mně osobně vždy velmi naláká. Nacistické Německo a současná Kalifornie. Osudy dvou sester, jejichž cesty se rozešly, a dávný příběh plný tajemství. Přes zákruty řeky Prvních dvanáct let svého života strávila odříznutá od okolního světa. Pak přelezla zeď a vydala se hledat jiné místo pro život, ve snaze zažít znovu. Ale před minulostí se ukrýt nedá. To je příběh s názvem Otisk. Otisk Pokud máte rádi thrillery, pak Za to mi zaplatíš by mohlo být to pravé čtení pro vás. Když v redakci zazvoní telefon a ze sluchátka se ozve „Vezmu na tebe ocelovou strunu!“, novinářka Alice doufá, že to není osobní. Ale nemůže se víc mýlit. Za to mi zaplatíš Myslím, že leden je příznivým měsícem pro čtení. Co je lepšího je, než se zachumlat do deky a prostě si jen číst. Pokud váháte nad mým výběrem, na stránkách Dobrých knih najdete spoustu novinek, které určitě ve vaší knihovně nesmí chybět.
Image
Milovnice knih, léta, slunce a hlavně řeckého moře. Jsem hrdou maminkou dvou báječných dcer a velmi pyšná babička mého vnoučka.

Štítky