Knižní tipy

Jak zabavit děti, když prší

Jak zabavit děti, když prší
A je to tady - plískanice, déšť, vítr, který proniká pod hrubé svetry. A pokud zrovna nejsme milovníky hrabání listí a pečení brambor na ohni, musíme ty naše děti nějak zabavit. A od toho tady máme nápady z Dobrých knih, brožurky a návody, společenské hry, které nám s tím pomůžou.
Pokud máme doma šikovnou holčičku nebo chlapečka, s naší malou pomocí o můžeme naučit skládat origami. Pomůže nám k tomu kniha Papírové skládání Origami. 96 stran podrobných návodů zábavného tvoření zvládnou i menší děti. Mám doma malého vnuka, a proto vím bezpečně, že zábavná a poučná kniha Výtvarná školka – nalep a vybarvuj by ho jistě bavila. Na barevných a veselých stránkách si děti mohou vybarvovat, lepit samolepky a ještě se naučí rozeznávat barvy, tvary a pracovat s motorikou. Výtvarná školka - nalep a vybarvuj Kouzelná folie jednorožci je zábavná knížka, která obsahuje 30 listů barevných folií a 10 samolepících karet. Podle své vlastní fantazie si děti přiložením barevných folií ozdobí obrázky velmi jednoduše a užijí si tím spoustu zábavy. Kouzelná folie JEDNOROŽCI Kdo by neznal animovaný seriál Prasátko Pepa. V Dobrých knihách můžete dětem pořídit stolní společenskou hru s názvem Prasátko Pepa 2v1. Obsahuje dva herní plány, z každé strany jednu hru, a věřte, že děti to bude nesmírně bavit. Společenská hra 2v1 - Prasátko Peppa Užijte si podzimní dny, samozřejmě vyražte i do přírody a s dětmi vytvořte třeba postavičky z nasbíraných kaštanů. Ale pokud prší a je vlezlá zima, pár tipů vám jistě přijde vhod.
Image
Milovnice knih, léta, slunce a hlavně řeckého moře. Jsem hrdou maminkou dvou báječných dcer a velmi pyšná babička mého vnoučka.

Štítky