Knižní tipy

Harry Hole již podvanácté

Harry Hole již podvanácté
Není tomu tak dávno, co jsme se těšili na Žízeň - jedenáctý díl příběhu charismatického detektiva se slabostmi a závislostmi. Pokud stejně jako já patříte mezi ty, kteří při jejím dočítání hlasitě povzbuzovali norskou superstar Jo Nesbøa k napsání dalšího dílu, můžete začít slavit. Dvanáctý díl vyjde v originále v červnu 2019. Anglický název bude The Knife. Nakladatelství Kniha Zlín, které se o vydání opět postará, slibuje, že český překlad si sebou vezmete již na prázdniny 2019. To bude jízda!
Aby nám to čekání lépe utíkalo, můžete se s námi podělit v komentářích o to, která je vaše nejoblíbenější holeovka. U mne jasně vede Levhart následován Červenkou.
Autor Tereza Mec
Image
Někdo v knihách hledá možnosti, které sám nikdy neuskuteční. Někdo v nich hledá moudrost předchozích generací nebo návod pro všední den. Pro někoho jsou nejlepším mrháním času. Já v nich hledám inspiraci. Jak se neztratit na cestách, co dobrého uvařit, jak se vyšplhat na horský vrchol nebo co nového bych se ještě mohla naučit. Výjimku tvoří mé oblíbené detektivky a zamilované romány. V moderních detektivkách totiž přestává být zcela bezpečná i inspirace hlavním „kladným“ hrdinou a zamilované romány je nejlepší číst v posteli za deštivého počasí zcela bez přemýšlení.

Štítky