Knižní novinky

BřezNOVÉ knihy

BřezNOVÉ knihy
Jak už bývá dobrým zvykem v Magazínu Dobrých knih, i v březnu vám představím pár novinek, které právě vycházejí.
Jako první bych ráda představila knihu z období druhé světové války s názvem Najdi Rebeccu. Je to příběh nezměrné lásky v té nejstrašnější době a na tom nejhorším místě, jaké si lze představit.

Tanči jen pro mě je příběhem tragédie, která zničila celou rodinu. Jednoho dne zmizela malá Kelsey a od té doby se rodina Willardova potýká se svou bolestí. Když zmizí další dívka, je na agentovi Fosterovi, aby se vrátil do minulosti, k rodině, která střeží svá temná tajemství, a vypátral, co tyto dvě zmizelé holčičky pojí.

Pokud holdujete mystičnu, duchařině a zaznamenali jste autorku Jenniefer Mac Mahon, pak vězte, že v březnu vychází její další kniha s názvem Pozvaní. Mladí manželé se rozhodnou postavit svůj vysněný dům a zároveň se víc přiblížit přírodě. Vyhlédnou si pozemek, který obestírá rouška legend a tajemství a za nedlouho přichází na to, že se tam děje něco neobvyklého. Napínavý děj a duchové, to jsou hlavní taháky každé autorčiny knihy.

Holocaust a konečné řešení ještě jednou. Elizino tajemství se jistě nebude číst lehce, ale poskytne nám trochu jiný pohled na tábor smrti – Osvětim. Měly na vybranou, buď zemřít, nebo začít pracovat v táborovém nevěstinci. Víc není třeba dodávat…

Lisa Jackson je známá svými thrillery, které se čtou po celém světě. Zanedlouho vychází další kniha s názvem Ochotná zemřít, ve které půjde o vraždu manželů, po kterých zbyla mladá dívka, která ví o smrti svých rodičů  víc, než je ochotná přiznat.

Pokud jste si nevybrali, není třeba zoufat. Na stránkách Dobrých knih v sekci Očekávané novinky najdete spoustu dalších titulů, které teprve vyjdou, a jsem si jistá, že ty své srdcovky objevíte. Užívejte si krásný březen, nejlépe s dobrou knihou.
Image
Milovnice knih, léta, slunce a hlavně řeckého moře. Jsem hrdou maminkou dvou báječných dcer a velmi pyšná babička mého vnoučka.

Štítky